Cs-cart geliştirme'

   Cs-cart uluslararası kullanıma uygun olarak hazırlanmış bir e-ticaret altyapısıdır. Ancak ülke ve bölgelere göre insanların ihtiyaçları veya görsel gereksinimler sebebi ile farklı özellik ve fonksiyonlar talep edilebilmektedir.

    Bu durumlarda her ülkedeki cs-cart geliştirici ekipleri devreye girerek o bölgedeki taleplere uygun modüller hazırlayarak sisteme adapte edilir. Bu modüller dünya çapında talep edildiğinde ise cs-cart yazılımcıları bu modülleri ana pakete dahil ederek sistemi güçlendirirler. [ quick search, multi-vendor, Google Analytics]

   Ülkemiz de bu noktada en çok ihtiyaç duyulan modüller ise sanal pos modülleri, xml entegrasyon ve bazı görsel modüllerdir. Özellikle "kredi kartı ile alışverişte taksit" olgusunun başka ülkelerde olmadığını düşünürsek bu konudaki geliştirmeler tamamen kendi kullanıcılarımıza özel yapılmaktadır.

  Cs-carttr ekibi olarak var olan bütün Türk bankaları için sanal pos modüllerini her cs-cart sürümü için güncel olarak üretmekte ve kullanıma sunmaktayız. Bu modülleri diler 3D dilerseniz normal özellikle kullanabilirsiniz.

  Ödeme modüllerine PAYU, Paynet vb sistemlerde katılmaktadır.

  Ayrıca bir tedarikçi ürünlerini kolayca sitenize aktarmanızı ve periyodik olarak güncellemenizi sağlayacak olan XML entegrasyon modülleri de ekibimiz tarafından hazırlanmıştır. XML modülleri tedarikçinin kullandığı e-ticaret altyapısına göre farklılaştığından herbir tedarikçi için ayrı modüller kullanılması zorunluluğunu doğurmaktadır.

  Son dönemlerde bayilerine xml vermek isteyen müşterilerimizin talepleri üzeine XML export modülünü hazırladık. Dilerseniz cs-cart altyapınızı bir bayilik sistemi olarak ta kullanabileceksiniz.

  Sitenizin sunumunu zenginleştirmek için de çeşitli modül çalışmalarımızı katalogumuzda bulabilirsiniz..

CS-Cart'ta 

"CS-Cart"

Yükleniyor...