Cs-cart özellikleri

En iyi E-ticaret sistemi

Cs-cart her boyutta e-ticaret sitesi kurabileceğiniz, esnek ve kullanışlı bir sistemdir. Dünyadaki  birçok  ödeme sistemii ve kargo firmalarını kullanabilir, sınırsızi kategori, ürün, opsiyon, resim vs ekleyebilir ve stok kontrolü yapabilirsiniz.

Gelişmiş içerik yönetim sistemi

Siteniz bir e-ticaret sitesi olması yanında gelişmiş bir içerik yönetim sistemi özelliği de taşır. Sınırsız içerik, anket, form, haber ve link ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Gelişmiş editör seçenekleri ile sitenizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.Ayrıca ziyaretçilerinizin katılımını sağlayan başarılı bir yorum ve puanlama sistemine sahiptir.

Esnek tasarım

Cs-cart ile yapacağınız sitenizde 40 tan faza ücretsiz temadan birisini seçersiniz ve site ön yüzünüzü hiç kod bilgisine sahip olmadan şekillendirebilirsiniz. Ürün, sayfa, kategori, sepet, kasa ve içerik sayfalarını blok sistemini kullanarak kendiniz şekillendirir, hangi bloğun nerde görüneceğine, blok içeriğine ve tasarımına siz karar verirsiniz.

SEO

Cs-cart arama motorlarının en sevdiği kod sistemiyle hazırlanmış, ayrıca keywords, metatags, html linkler, site haritası ve google sitemap, google analitics gibi araçlarla güçlendirilmiştir. Biraz çalışmayla arama motorlarındaki konumunuz ve değeriniz ciddi yükselir..

Geliştirilmeye açık kod sistemi

Php kullanılarak mysql veritabanıyla çalışan cs-cart "tamamen open source" yani açık kaynak kodludur. Her bölgenin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmeye ve geliştirilmeye açık modüler bir altyapısı vardır. Kendi geliştireceğiniz herhangi bir modülü at-çalıştır mantığı ile sisteme dahil edebilirsiniz.

Yükleniyor...